Kasvatusnõustamise keskus

Alates sügisest 2016 tegutseb E.G.U. Erapraksis OÜ juures kasvatusnõustamise keskus, kus osutame nii kasvatusalase nõustamise teenust kui ka eripedagoog-logopeedi teenust.

Kavatusnõustamise keskusesse ootame lapsevanemaid, kes mingil põhjusel ei oska enam oma lapsega hakkama saada ning vajavad nõu ja abi just kasvatusalaselt (nt reeglite kehtestamine, lapse käitumisega toimetulek jms). Samuti ootame vanemaid nõu ja abi saama lapse kõnega seotud probleemide korral.

Lisaks lapsevanematele ootame kasvatusnõustamise keskusesse abi ja nõu saama  ka lastega töötavaid spetsialiste, kellel on oma töös (nt klassis, rühmas) tekkinud probleemid, millega enam üksi hakkama ei saa.

Kasvatusnõustamise keskuses töötavad kasvatusteadlased ja eripedagoog-logopeed. Lisaks omavahelisele tihedale koostööle, teeme koostööd ka E.G.U. Erapraksis OÜ  psühhiaatrite ja psühholoogidega, mistõttu saab meie poole pöördunud lapsevanem või spetsialist professionaalset ja kvaliteetset abi.

Kui sa lapsevanemana tunned, et mõistus on otsas ja jõudu ka enam ei jätku, siis pöördu julgesti meie poole! Aitame leida lahenduse!