Tere tulemast meie kodulehele!

Suvekuudel võivad praksise lahtioleku ajad tavapärases erineda ning meilidele ja telefonile vastamine pikeneda. Vabandame!

Kaunist suve


Head kliendid!

Anname teada, piiriüleselt ei saa  osta teatud ravimeid, sh narkootilised ja psühhotroopsed ravimeid. https://www.tehik.ee/piiriulene-digiretsept

Välismaa apteeker küll näeb digiretsepti, ent müüa ei saa. Neid peab patsient ostma Eestist või tuleks leida välismaal raviarst, kes saab vajaliku ravimi välja kirjutada.

Täname mõistva koostöö eest!


Head kliendid!

On kehtestatud miinimumnõuded COVID-19 epideemia järgsetes tingimustes, mida tuleb vastuvõtule tulles järgida:

1. Tuleb vastata järgnevatele küsimustele:
‒ kas Sina või keegi Sinu leibkonnast on viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega;
‒ kas Sul esineb respiratoorseid haigussümptomeid ja/või palavikku üle 37,5° C,
‒ kas Sina või keegi Sinu leibkonnast on viimase 14 päeva jooksul viibinud kõrge nakkusriskiga välisriigis. (Teave kõrge riskiga Euroopa riikidest asub välisministeeriumi kodulehel: https://vm.ee/…/teave-riikide-ja-eneseisolatsiooninouete-ko…. Nimekirja uuendatakse igal reedel, kehtivusega sellele järgnevast esmaspäevast.)

2. Haigena tuleb püsida kodus.

3. Vastuvõtule tulles tuleb pesta hoolikalt käsi, vältida kätlemist, hoida teiste inimsetega mõistlikku vahet ja äkki tekkinud respiratoorsete sümptomite esinemisel kanda kirurgilist kaitsemaski.

Hindame COVID-19 nakkusriski, küsides inimeselt isiklikult kinnitust, et tal pole infektsioonitunnuseid; suuname käsi desinfitseerima ja respiratoorsete sümptomite esinemisel tuleb nõuda kirurgilise maski kandmist.

Sissepääsu juures on olemas võimalus teostada käte antiseptika ja vajadusel saada kirurgiline mask.

Laste, vanuses 0-14 eluaastat, COVID-19 nakkusrisk on madal, seetõttu isikukaitsevahendite puhul lähtutakse madala nakkusriskiga patsiendi käsitlusest.

Täname mõistva koostöö eest!


E.G.U. Erapraksis OÜ tegutseb alates aastast 1998, pakkudes psühholoogilist ja psühhiaatrilist abi kõigile soovijatele. Asume Tartu kesklinna piirkonnas ning siin on võimalik teenust saada nii plaanilise järjekorra alusel (haigekassa rahastusega) kui ka tasulise vastuvõtuna. Meil on pikaajaline kogemus ning meie juures töötavad oma ala professionaalid, kelle soov ja eesmärk on aidata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga